Karatbars


Majitel
Harald Seiz

Podnikatel, vizionář, senátor, spisovatel....

Karatbars International

Založena v roce 2011 za účelem ochrany majetku.

Majitel Harald Seiz

- Harald Seiz -

Narozený v roce 1961, se neúprosně vypořádal s cestou podnikatele a dosáhl toho opravdu hodně. Proto ho nazývat primárně jen "podnikatelem", není spravedlivé. Od počátku následoval svou vášeň, cestu a sledoval svou vizi s často překvapivou kreativitou, koncepční agilitou a taktickou moudrostí.

V jeho osobnosti je hluboce zakotvená v touha po nezávislosti a jeho víra v pozitivní lidí, S jeho vrozeným a nakažlivým nadšením je prototypem člověka podnikatele a vůdce.

Necitlivý vůči ideologickým omezením a s bystrým okem pro samotnou podstatu myšlenky a věci. Harald Seiz se věnuje od roku 2011 tématům pro změnu myšlení lidí a pochopení, že zlato je uchovatelem hodnoty a podporuje nezávislost na státu.


Osobní citát v překladu

"Země má dostatek zdrojů k zásobování světové populace sedmi miliard lidí. Proč polovina lidstva hladoví a druhá polovina má blahobyt, není to nic jiného než distribuční problém. Zlato je silným symbolem charakteru, protože je nejdůležitějším způsobem platby a výměny pro lidstvo. Proto je pro mě rozhodující přispět svojí roli k řešení problému nerovnováhy prostřednictvím síly zlata. Projekt Světové charity je mou prací lásky. Každé malé puzzle je důležité, aby jste si mohli dokončit ucelený obraz. Svět je krásný, když to vidíme. Život je báječný, když tak žijeme. Přátelství, láska a zdraví jsou základem pro naplňující život. Dokud budeme zaměřovat naši pozornost na válku, chudobu a hlad, svět zažije více válek, více hladů a více utrpení. Pokud dnes nezačneme a neustále se soustředíme na mír, bohatství a hojnost pro všechny, pak se svět změní pro vás, pro mě a zvláště pro naše děti a jejich děti. Princ WOC žije s vámi. Díky vašemu odhodlání a vaší energii, můžeme vytvořit naprosto vše, co si přejeme, nad rámec všech hranic."

Váš Harald Seiz 


Karatbars International

Profil společnosti Karatbars International


Karatbars International založena v roce 2011. Společnost se specializuje na prodej malých zlatých slitků a dárkových předmětů se zlatými slitky.Ústředí a logistické centrum společnosti sídlí ve Stuttgartu. Je zodpovědné za zákaznickou podporu, marketing, komunikaci se zákazníky a partnery, provádění a dodávku objednávek. Ústředí také koordinuje otvírání nových trhů po celé Evropě.


Karatbars International nabízí svým zákazníkům několik možností skladování:
Skladování Karatbars/Degussa (zdarma) - Stuttgart
Skladování ve Švýcarsku (zpoplatněno) - Přímá smlouva se švýcarskou společností
Skladování v Singapuru (zpoplatněno) - Přímá smlouva se Singapurskou společností


Dodávky v malých množstvích jsou balené pod kamerovým dohledem v sídle Karatbars International a denně rozesílány službou FedEx.


Vaihingerstr. 149a
70567 Stuttgart
Deutschland (Nemecko)