Zlaté slitky


KlasickéKaratbary

Klasický Karatbar pro uložení vašich peněz do zlatých slitků.

DárkovéKaratbary

Dárek který nikdy neurazí a neztratí svou hodnotu.

CharitativníKaratbary

Pokud rádi podporujete charitu, tyto Karatbary jsou pro Vás.

SportovníKaratbary

Jste Fanda do sportů a sběratelských předmětů? 

MetalKaratbary

Originální Metal Karatbary s designem vypáleným Laserem.

BrandingKaratbary

Máte nápad na vlastní design Karatbaru? Zde máte možnost.

Karatbarvizitky

Chcete se originálně prezentovat klientům? Super propagace.

KaratbarsCoin

Originální a patentovaná mince,od Karatbar se slitkem 1g.

Klasické Karatbary

Naše klasické zlaté karty zaručují stabilitu hodnoty a slouží jako pojištění pro finanční zabezpečení v hrubých ekonomických časech. Mohou být také použity jako prostředek výměny a platby. Dokonce v dobách silné finanční a ekonomické nezávislosti je vždy moudré mít malou zásobu našeho 1 gramového Classic Karatbar, abychom si zajistili vlastní budoucí kapitál. 


Dárkové Karatbary

Ať už jsou to narozeniny, svatba nebo absolvování školy - je to vždy správná příležitost dárovat nám blízké osobě nově navržené speciálním Karatbar. Jde o precizní dárek pro zvláštní příležitosti nebo jednoduše vyjádřit své "Děkuji!" S Karatbars je to snadné. Podívejte se do sekce online obchodu, kde najdete nejnovější nápady.


Charitativní Karatbary

Karatbars International je hrdý na to, že podporuje bezpečnost a vzdělávání veřejnosti pomocí Programu bezpečnosti a vzdělání C4 v rámci Společenství. Karta školní značky C4 nám připomíná potřebu ochrany finanční budoucnosti našich dětí i jejich akademické budoucnosti tím, že jim zajistí bezpečné učební prostředí. Tato 1 gramová zlatá karta má nejen trvanlivou hodnotu zlata, ale 10 € z každé zakoupené karty půjde do projektů veřejné bezpečnosti programu C4. pro osoby a školy v USA. Pokud chcete získat další informace o tomto programu: www.c4program.org,


Sportovní Karatbary

Sběratelské Karatbar řeší širokou škálu témat a zájmů, ze kterých si můžete vybrat. Ať už je to historická událost s velkým významem, vzestup a lesk celebrity nebo populární mýtus - budeme i nadále pravidelně nabízet nové a zajímavé motivy. Již jsou vytvořeny Karatbary ze kterých se na vás bude dívat rychlobruslařka Martina Sáblíková, legenda Ato Boldon, Kickboxer Tomasz Makovski a mnoho dalších...


Metal Karatbary

Naše nejnovější vydání v produktové řadě Karatbars zlatých karatbarů byla navrženo a vyrobena Metal Card v úžasném novém kovovém provedení s jemným rytím, které způsobí vytvoření 3D efektu. Jedná se o jedinečnou možnost vyjádřit své "Děkuji",  "Blahopřeji" nebo "Vše nejlepší".


Branding Karatbary

Navrhněte si svůj jedinečný Branding Karatbar. Můžete jej použít k propagaci vaší firmy, věrnostní odměnu Vašich zákazníků, získávání nových zákazníků nebo jako zvláštní dárek pro svatbu, křest nebo porod z okolí Vašich nejblišších. Tento mimořádný Karatbar bude vytvořen individuálně a podle Vašeho přání našeho Design Teamu ve třech jednoduchých krocích.

Karatbar vizitky

Vytvořte si vlastní a originální vizitky pro VIP klientelu. Tato vizitka udělá spoustu práce na vaší image a reklamě. Věřte že každý kdo tuto vizitku obdrží, se sní rád pochlubí ve svém okolí a vy získáte novou klientelu a dostanete se v širokém okolí do podvědomí lidí. Tato vizitka zdravě šokouje a zárověn pohladí.


Karatbars Coin

Originální patentovaná mince nejen pro sběratele mincí.

Rozměry:

• Průměr Ø 35,1 m

• Tloušťka cca. 2,2 mm

Materiál:

• Barevný vnější kroužek Mosaz MS 63 
• Stříbrný vnitřní prstenec Nikl Silver 
• Zlatý slitek 1g  o ryzosti 999.9uprostřed mince.

Dodáváno společností NadirExkluzivně k dispozici ke koupi v Karatbars International.